Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник на території України
0
Мій кошик

Намети Pinguin

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Намети Pinguin

Базовий комплект для походу складається з намету, спального мішка та туристичного килимка. Цього буде достатньо, щоб якісно відпочити після захопливого ходового дня. 

Якщо ви задумались, який туристичний намет Pinguin купити, то вам однозначно треба знати всі особливості його вибору. Отже, найчастіше намет складається з каркаса, до якого зафіксований тент. Таким чином, конструкція буде стійкою на вітрі та зможе захищати вас від дощу та снігу. Крім цього, похідний будинок має віконця, які служать не лише щоб полюбуватись пейзажами, а й для регулювання вентиляції, адже в більшості моделей їх можна самостійно зачиняти-відчиняти. 

Різновиди наметів Pinguin: особливості вибору

Усі намети для походів можна поділити за призначенням:

  • Трекінгові – це ідеальний варіант для походів в горах. Вони підходять як для вилазок вихідного дня, так і для середніх за складністю походів. Мають форму купола, завдяки цьому гарантують відмінну вітростійкість, оснащені вентиляцією. З плюсів можна виділити: компактність, невелику вагу, міцний каркас. Також їх використовують як намети для риболовлі та полювання. Сюди можна віднести Scout, Taifun, Gemini.
  • Кемпінгові – просторі, максимально адаптовані під тривале проживання. Вони значно вищі та габаритніші, ніж туристичні. Зазвичай в таких моделях можна стояти в повний зріст, наприклад, в Omega 4 в зоні тамбура пікова висота сягає 2 м, а в спальній частині – 1,6 м. Ще одна особливість таких наметів – це наявність декількох кімнат, одну з яких можна використовувати як спальню, а в іншій облаштувати польову кухню або розмістити там кемпінгові меблі на випадок негоди. Для кемпінгу можна використовувати Campus, Base Camp, Interval.
  • Велонамети – одні з найкомпактніших. Адже головна особливість спорядження для велопригод – це невелика вага та малі розміри в пакуванні. Якщо ви вирішили купити велонамет від Pinguin, звертайте увагу на моделі з просторим тамбуром, наприклад, Horizon або Storm
  • Намети для альпінізму та високогір’я – найміцніші та найнадійніші серед усіх варіантів. Вітростійкість забезпечується міцним каркасом та збільшеною кількістю вітрових відтяжок. Крім цього каркас та тенти мають витримувати вагу снігу зовні. Sphere Extreme – яскравий приклад високогірного намету. 

Наступний важливий критерій – це місткість. Адже, чим більше людей вміщує модель, тим важчою вона буде. Зазвичай місткість розраховують спираючись на ширину килимка, тобто на одну людину буде припадати в середньому 50-75 см. Відповідно до цього, для кемпінгових моделей ширина для однієї людини може сягати 70 см, а в альп моделях 50 см. Розрізняють:

 Двомісні

 Тримісні

 Чотиримісні

 П'ятимісні

 Шестимісні

При цьому одна і та ж модель може бути різною по місткості, завдяки чому кожен може вибрати оптимальний варіант для своїх пригод. 

Каркас – це основа намету і від його надійності напряму залежить вітростійкість та стійкість всієї конструкції. В компанії Pinguin застосовують каркаси з алюмінію, сталі та фібергласу. 

Алюміній – легкий та міцний матеріал. Для наметів найчастіше використовують Dural 7075 T9 та Dural 7075 T6. Також більшість кілочків виготовляють з цього матеріалу. Компанія Pinguin тісно співпрацює з світовим виробником алюмінієвих каркасів – фірмою DAC. 

Фіберглас або як його ще називають скловолокно – легкий надійний матеріал. Найчастіше використовується для простих кемпінгових та веломоделей. Матеріал «боїться» морозу, тож для альп. наметів та складного технічного трекінгу його краще не обирати. Але якщо запланований похід вихідного дня або легкий літній похід в гори, то такий варіант буде цілком прийнятним. Головна перевага фібергласу – низька ціна. Тому якщо ви бачите один і той же намет з різними цінами, наприклад, Pinguin Tornado 3, то в цих моделях використані просто різні каркаси. 

Сталь – міцний, але важкий матеріал для наметів. Найчастіше застосовується для кемпінгових великих моделей. Наприклад, Interval 6 має сталевий каркас, внаслідок чого витримує сильний вітер та забезпечує гарну висоту моделі. 

Тамбур – невеликий передпокій в наметі, що використовується для зберігання спорядження та взуття, рідше в тамбурах облаштовують кухню. Розрізняють моделі з одним (Echo 2) або двома тамбурами (Gemini 210). Також бувають намети взагалі без тамбурів. Але попри те, що наявність тамбура – це додаткова вага, більшість туристів віддає перевагу саме моделям з передпокоєм. 

Кількість входів допомагає регулювати вентиляцію, забезпечує комфорт під час користування. 

  • З одним входом – полегшені моделі типу Arris Extreme DAC. Їх обирають легкоходи, альпіністи. 
  • З двома і більше використовуються для класичного трекінгу, хайкінгу, технічних гірських походів та кемпінгів. 

Водостійкість тенту характеризує рівень вологи (вимірюється в мм водного стовпа), яку витримує матеріал тенту. Якщо максимально просто, то чим вищий цей показник, тим надійніший намет. Але є зворотний бік – високі показники водостійкості тенту характеризують слабкі показники дихання матеріалів. Але для розв’язання цього питання виробники застосовують архітектурні рішення – віконця, вбудовану вентиляцію, подвійні блискавки на входах та сітчасті вставки. 

Як вибрати намет для походу?

Перед тим, як купити намет для походу в гори, варто звернути увагу на певні конструктивні деталі:

  • Якість швів. Крім звичного прошиття, намети Пінгвін можуть бути додатково проклеєні та оброблені силіконовим просоченням. 
  • Кілочки мають відповідати умовам походу – класичних по довжині кілків буде недостатньо для зимового походу. Також не забувайте про запасні на випадок тривалого походу. 
  • Висота похідного будинку має бути зручною, тож обираючи модель звертайте увагу не лише на пікову висоту по куполу, але й на форму стінок, вони можуть бути скругленими або більш вертикальними, як, наприклад, в Aero 2. 
  • Кількість сітчастих та тканинних вставок на тентах. В літньому поході сітка забезпечує чудову вентиляцію, а в зимовому – втрату дорогоцінного тепла. Тож звертайте увагу не тільки на вологостійкість, але й на внутрішній тент. 

Найкращі моделі наметів від компанії Pinguin

Намет двомісний Pinguin Echo 2 DAC

Намет двомісний Pinguin Arris Extreme DAC

Намет двомісний Pinguin Aero 3 DAC

Намет Pinguin Interval 6

Намет чотиримісний Pinguin Nimbus 4

Намет тримісний Pinguin Tornado 3 Duralu

Намет Pinguin Storm 2

Намет Pinguin Campus 4 Duralu

Де купити намет для гір Pinguin в Україні?

Великий вибір туристичного та кемпінгового спорядження компанії Pinguin представлено на нашому сайті. Намети, спальні мішки, килимки, посуд та безліч дрібниць, які зроблять ваш похід комфортним, ви можете вибрати в онлайн магазині або в мережі фізичних магазинів в Львові, Дніпрі чи Вінниці. Купити намет для кемпінгу чи екстремальних пригод в горах вам допоможуть професійні менеджери, також вони допоможуть оформити покупку, а служби доставки привезуть ваше замовлення в будь-яке місто України.

Вгору