Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник на території України
0
Мій кошик

Самонадувні килимки Pinguin

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Самонадувні килимки Pinguin

Самонадувачка або самонадувний килимок Pinguin – це технологічна заміна класичним пінним килимкам. І, якщо для України – це відносно новий тип спорядження, то в усьому світі їх уже давно оцінили не лише прихильники класичних походів, але й альпіністи, автокемпери. Їх використовують на кемпінгах, високо в горах, біля водойм. 

За своїм призначенням самонадувні каремати мало чим відрізняються від пінок – вони також захищають від холоду та забезпечують м’якість та комфорт. Але матраци, що самонадуваються, мають переваги в розмірах в складеному вигляді – вони набагато компактніші. 

Як «працює» самонадувний каремат Pinguin?

Основа самонадувного килимка – це піна. Але щоб повітря в ній не мігрувало, виробники запакували її в герметичну нейлонову оболонку з клапаном. Таким чином, коли ваш самонадувний матрац спущений і клапан закритий – піна всередині стиснута. В такому вигляді каремат дуже компактний, його зручно транспортувати. Коли ж ви відкриваєте клапан, повітря доходить до піни і вона повертається до свого початкового об’єму. Саме так і виглядає процес самонадування. Піна ніби втягує в себе повітря.

В залежності від моделі цей процес може тривати від 15 до 30 хв. Але в будь-якому випадку після повного надування ви отримуєте зручний теплий килимок для відпочинку. Звісно, товстий каремат 10 см буде значно довше набирати в себе повітря, ніж, наприклад, каремат 2 см, але й якість відпочинку на ньому буде інша. 

Для зменшення ваги та розмірів в упаковці інженери Pinguin застосовують перфорацію – в суцільному пласті піни вирізають горизонтальні осердя. Завдяки цьому вдалось суттєво зменшити вагу без втрати теплоізоляції. При цьому килимок не має холодних зон. 

На що звернути увагу перед тим, купити самонадувний каремат в інтернет-магазині?

Під час вибору килимка офлайн вам завжди допоможуть консультанти, а для тих, хто віддає перевагу інтернет-покупкам маємо рекомендації по вибору. Отже, перед тим, як купити самонадувний килимок Pinguin, вам необхідно:

 • Визначитись з сезоном використання. Від цього буде залежати в першу чергу його теплоізоляція. Щоб правильно підібрати самонадувний килимок Pinguin, зверніть увагу на його показник R-Value. Чим він вищий, тим теплішим буде килимок. Але це може відображатись на вазі. Тож керуйтесь умовним поділом на літні (R-Value до 2), демісезонні від (2 до 3,5) та зимові моделі вище 3,5). Наприклад, демісезонні це Peak 25 мм або Horn, а зимові – Nomad, Peak 38 мм. 
 • Обрати відповідні розміри. Виробники пропонують самонадувачки різних розмірів – довші і коротші, ширші і вужчі, при цьому є ще одно- і двомісні. Тому варто визначитись з цими характеристиками до покупки. У вас має бути запас по довжині та ширині хоча б кілька см, щоб ви могли комфортно спати на ньому. Наприклад, Matrix NX має два розміри – 198x62x3.8см та 193x63x2.5см. 
 • Товщина – важливий критерій для комфорту та теплоізоляції. В килимках Pinguin товщина часто сходиться з показником R-Value, наприклад, Sherpa NX має товщину 3,8 см і R-Value теж 3,8. Це досить зручно при виборі конкретної моделі. Ще один нюанс по товщині – це вага килимка. Не забувайте, що чим товстіший каремат, тим більшу вагу він буде мати. 
 • Ознайомитись з особливостями конкретних моделей. Наприклад, килимки від Pinguin з маркуванням NX мають оновлений клапан DLF. Завдяки цьому їх можна легко накачувати та спускати. Крім цього виробник пропонує варіанти для походів, кемпінгів, одношарові та двошарові за структурою. 

Найкращі самонадувні килимки Pinguin

 • Nomad
 • Sherpa NX
 • Peak NX
 • Matrix NX
 • Horn (каремат самонадувний 20 мм)

Як правильно зберігати самонадувачку?

Самонадувний килимок – це надійний захист від холоду та нерівностей. І щоб він прослужив вам максимально довго, дотримуйтесь певних правил зберігання:

 • Після походу обов’язково почистити від бруду. В разі сильних забруднень можна використати губку і мильний розчин. 
 • Не зберігати в упаковці, килимок має бути розпакований без чохла. 
 • Відкрити клапан, щоб піна набрала повітря.
 • Зберігати розправленим, щоб піна не була стиснута.
 • Клапан не закривати, щоб не створювати надлишкового тиску зсередини на клапан та місця спайки. 
 • Зберігати на відстані від гострих та нагрівальних предметів. 
 • Зберігати в місці, захищеному від прямих сонячних променів.

Важливо, щоб піна була розправлена, але якщо такої можливості немає, то не стискайте його по максимуму. Після тривалого зберігання в стиснутому стані, піна буде довго набирати повітря, крім цього, вона може втратити свої теплоізоляційні властивості. 

Як відремонтувати самонадувний килимок?

Ремонт самонадувного килимка не вимагає особливих навиків чи спеціальних інструментів. Тож з цим упорається навіть новачок.

Отже, послідовність дій буде така:

 • Виявити місце пошкодження. Для цього можна щільно надути килимок і «слухати, де шипить» або використати мильний розчин. 
 • Відмітити місце проколу/порізу. 
 • Знежирити поверхню, де будете клеїти латку. Для цього згодяться звичайні спиртові серветки. 
 • Сформувати латку необхідного розміру, бажано округлити кути. 
 • Нанести клей на поверхню килимка і латки. 
 • Щільно притиснути латку до місця проколу. 
 • Дати клею висохнути. 

Компанія Pinguin комплектує усі свої каремати наборами для ремонту, куди входить клей та латка. Тож ви зможете відремонтувати свій килимок навіть далеко в горах. 

Де купити самонадувні килимки Pinguin в Україні?

Найповніший асортимент туристичного і кемпінгового спорядження представлений на нашому сайті. Крім цього купити самонадувні каремати, пінні або надувні можна в фізичних магазинах в Вінниці, Дніпрі та Львові. Кращі килими, що самонадуваються, вам порадять наші консультанти, також вони допоможуть оформити покупку.

Вгору