Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник на території України
0
Мій кошик

Чотиримісні намети Pinguin

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Чотиримісні намети Pinguin

Великі намети для чотирьох персон – це ідеальний варіант для кемпінгів, оскільки в умовах походу вони явно програють тримісних та наметам для двох. Адже розміри та вага такої моделі будуть не зручними для перенесення в рюкзаку. Навіть найлегший чотиримісний намет буде важким для класичного трекінгу. 

Намети туристичні 4-х місні для риболовлі та мисливства часто використовують ті, хто віддає перевагу комфорту. Кожного разу, коли плануєте відпочинок на природі великою компанією і у вас немає потреби щодня переносити ваш похідний будинок, обирайте намети 4 місні. 

Зазвичай намети-четвірки мають місткий один або два тамбури так, як це реалізовано в Tornado 4, посилену вентиляцію та додаткові входи на зразок тих, що в Omega 4. 

Типи чотиримісних наметів Pinguin

Попри свої розміри деякі намети чотирьохмісні все ж використовують для походів. Крім цього, опираючись на конструктивні особливості та розміри, їх можна умовно поділити за призначенням на:

  • Трекінгові – найкомпактніші четвірки. Вони мають міцний надійний каркас та тенти з високими показниками вологозахищеності. Прикладом можуть бути Gemini 210, Tornado 4, Storm 4 Duralu.
  • Кемпінгові – великі високі моделі, що дозволяють стояти у повний зріст. Також в їх тамбурах можна облаштувати польову кухню або встановити кемпінгові меблі. Сюди можна віднести Base Camp, Interval 4 Airtube, Campus 4 Duralu.
  • Велосипедні – мають компактні розміри. Також сюди можна віднести моделі з великими місткими тамбурами, куди можна за необхідності заховати велосипед від дощу. 

Де купити намет на 4 персони Pinguin в Україні?

На нашому сайті представлений великий вибір спорядження для туризму та кемпінгу від чеського бренду Pinguin. Тут можна купити чотиримісні намети, моделі на двох та трьох осіб, туристичні килимки, спальні мішки, посуд та багато іншого. Наші менеджери допоможуть підібрати спорядження відповідно до умов ваших пригод та оформити покупку, а служби доставки в найкоротші терміни привезуть вашу покупку в будь-яке місто України.

Вгору