Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник на території України
0
Мій кошик

Тримісні намети Pinguin

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Тримісні намети Pinguin

Тримісний намет Pinguin – це універсальне рішення як для гірського походу, так і для сімейної вилазки з ночівлею. Такі моделі беруть для походів вихідного дня, висотних сходжень, короткотривалих кемпінгів. Також намети на 3 людини обирають рибалки та мисливці. А ще – це один з варіантів заощадити вагу для альпіністів, адже в лінійці від Pinguin є моделі розраховані на 3+1, такі як от Gemini 210 або Sphere Extreme 3.

Типи тримісних наметів Pinguin

Перед тим, як купити тримісний намет Pinguin, зверніть увагу на його форму, адже від цього буде залежати наскільки він просторий всередині, наскільки швидко й зручно його збирати, розмір та вага. Розрізняють:

  • Намети-напівкуполи або напівсфери – найпопулярніші моделі. Каркас складається з двох основних дуг, що перехрещуються між собою. Може бути додаткова коротка дуга, яка забезпечує форму тамбурів. Такі моделі вітростійкі, завдяки чому їх беруть в походи, на сходження. Намети тримісні напівсферичні легко встановлювати, вони не вимагають спеціальних навичок. До цієї категорії можна віднести Scout, Taifun, Tornado. 
  • Напівбочки мають в основі каркаса кілька паралельних одна одній дуг. Відрізняються місткими тамбурами, декількома входами.  Ідеальний вибір для велоподорожей, кемпінгів тощо. Для походів такі намети на трьох туристів використовують рідше – оскільки модель вимагає багато місця для встановлення, має меншу вітростійкість, ніж напівсфери. Ще один недолік моделей – особливості збирання та встановлення. Важливо заздалегідь потренуватись встановлювати, бажано, щоб це робити 2-3 людини. Але, якщо ви прихильник кемпінгу або велоподорожей, то це ідеальний варіант. Модель забезпечує багато місця всередині, а тамбур можна облаштувати як кухню або сховати там велосипед від негоди. Campus, Summit 3 Dural, Storm 3 Dural – це ідеальні похідні будинки для тих, кому важливий простір всередині. 

Де купити тримісний намет Pinguin для походів в Україні?

Великий вибір спорядження для туризму, альпінізму та кемпінгу від компанії Pinguin представлений на нашому сайті. В інтернет-магазині ви можете купити тримісний намет, більш компактний двомісний для вашого походу або великий на 6 персон для відпочинку компанією на природі. Крім цього ми пропонуємо купити спальні мішки, килимки, туристичний посуд та кемпінгові меблі. Команда професійних консультантів допоможе з вибором та оформленням покупки. А служби доставки привезуть ваше замовлення в будь-яке місто України.

Вгору