PINGUIN - брендовий інтернет-магазин від Шамбали.

 

PINGUIN - це спортивно-туристичний магазин в Україні. Ми продаємо одяг та екіпіровку для туризму та альпінізму, а також намети, спальники, рюкзаки та інші товари для відпочинку на природі. На цьому наша схожість з іншими магазинами закінчується.

 

PINGUIN - найбільший туристичний магазин в країні. Уже 16 років ми втілюємо маленькі мрії і грандіозні плани людей. У нас можна знайти буквально все для туризму. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-шопінг повинен бути максимально зручним і безпечним. І кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

 

                          

 

Наша мета − бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простіше, приємніше і добріше. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо намети, спальники, карабіни або гамаки. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо. PINGUIN -  це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

 

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкрили величезний офлайн-магазин в Дніпрі, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є доставка: зробили замовлення, вибрали відділення, забрали по дорозі додому або на роботу. Усе.

 

Зручна доставка

І звичайно, будь-який товар можна замовити з доставкою. Ми доставляємо по Києву і Україні - на наступний день. Все - без передоплати, якщо потрібно - в кредит. Оплата готівкова або безготівкова - як вам зручніше.

 

Следите за нашими страницами в Instagram, Facebook и Telegram, там много полезной информации.