Оскільки визначити ідеальну температуру спального мішка, яка вам підходить, дуже складно, ось короткий виклад стандарту EN 13537.

 

 

Максимальна температура - верхня межа діапазону комфорту; температура, при якій частково розкритий користувач спального мішка (звичайний чоловік) не сильно потіє.< em>на практиці це по суті марна інформація, і тому ми навіть не згадуємо її в наших спальних мішках. він просто каже, що влітку в спальному мішку спати   буде  нестерпно.

Температура комфорту - нижня межа діапазону комфорту, при якому користувач спального мішка в розслабленому положенні тіла, наприклад, у положенні спини, зазвичай знаходиться в тепловому рівновазі і не відчуває холоду.

гранична температура-нижня межа, при якому користувач спального мішка в похилому положенні тіла зазвичай знаходиться в тепловій рівновазі і не відчуває холоду.

Екстремальна температура - більш низька екстремальна температура, при якій існує ризик нанесення шкоди здоров'ю внаслідок переохолодження. Це температура, до якої не рекомендується наближатися, і вона включена в стандарт як межа таблиці.ми ще не бачили, як це було використано як аргумент продажу.

 

Попередження про неправильне використання температурної класифікації.

Наші спальні мішки наповнені синтетичними наповнювачами, теплоізоляційні властивості яких не змінюються так сильно, при намоканні, як у пуха, а також краще сохнуть. Зовнішній шар спального мішка виготовлений з вітрозахисного матеріалу, додатково забезпеченого обробкою DWR, яка сприяє стійкості до зовнішньої вологи, але не знижує повітропроникності.

Ізоляція спального мішка варіюється в широких межах залежно від умов використання (вітер, навколишній тепло, положення і одяг користувача спального мішка, ізоляція підстави, можлива вологість у спальному мішку і т. д.), а також сприйняття холоду індивідуально (ефект акліматизації, фізичний і психічний стан, харчування тощо).

Температури обмеження експлуатаційної придатності, зазначені у цьому стандарті EN, порівнюють характеристики спальних мішків тільки зі стандартними умовами випробувань. Вони не враховують усі можливі відмінності в умовах використання і індивідуальних реакціях і тому повинні розглядатися тільки як керівництво, яке потребує індивідуальної адаптації для практичного використання.

зокрема, слід зазначити, що екстремальна температура є дуже теоретичним межею і тому повинна розглядатися як точка небезпеки, до якої небажано наближатися - якщо тільки користувач спального мішка не має значного особистого досвіду.

Визначення комфортної температури ґрунтується на знанні опублікованих доступних даних, заснованих на тепловому балансі всього тіла. Організм людини дуже чутливий до локального дискомфорту, місцевий тепловий міст може не вплинути на загальну теплоізоляцію спального мішка.слід зазначити, що метод випробувань, наведений у цьому стандарті, не дає жодних гарантій від місцевої застуди.  

Температури класифікації згідно з корисністю відносяться до умов всередині, вітер при використанні на відкритому повітрі може сильно вплинути на ізоляцію спального мішка, особливо коли поверхня спального мішка дихаюча.

У цьому стандарті спальні мішки вважаються сухими: високий вміст вологи може знизити теплові, експлуатаційні властивості.